Herečka Zuzka Šebová je momentálne v kurze. 
TV Markíza/ Horná dolná

ZUZANA ŠEBOVÁ: Uvidíte ju v ďalšom markizáckom projekte!

26. mája 2017 08:39 / Slovenský šoubiznis
Herečka Zuzana Šebová patrí v súčasnosti k veľmi žiadaným herečkám. Momentálne ju možno vidieť na obrazovkách Markízy v seriály Horná dolná, zábavnej relácii Kredenc či jojkárskom Inkognite. A teraz ju budeme vidieť ešte niekde inde!

Pred časom Markíza vypustila do éteru, že do svojho programu opätovne zaradí tanečnú šou Let’s Dance, ktorá by sa mala na televíznych obrazovkách objaviť už túto jeseň. Čo sa týka moderátorskej dvojice, v Záhorskej Bystrici stavili na istotu a obľúbenou reláciou nás bude sprevádzať Adela Banášová a Martin Pyco Rausch. Samotní tanečníci zatiaľ nie sú známi, avšak Novému Času sa podarilo zistiť, že jednou zo súťažiacich bude práve Zuzka. ,,Tvorcovia ju tam veľmi chceli a nakoniec sa im to podarilo. Zuzka je veľmi tvárna a už v seriáli či Kredenci ukázala, že je za každú srandu. A Let’s Dance je najmä o zábave. Všetci si myslia, že bude skvelá,” prezradil zdroj z televízie.

Šebová by sa tak už čoskoro mala pustiť do prvých tréningov so svojim tanečným partnerom. ,,Od júna by mala začať trénovať so svojim tanečným partnerom,” dodal na záver. Diváci sa tak zaiste majú na čo tešiť! 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete