Miley Cyrus ľutuje to, čo spravila! 
archiv

Speváčka Miley Cyrus v strachu!

25. mája 2017 19:23 / Zahraničný šoubiznis
Každý ľutuje veci, ktoré spácha v minulosti, dokonca aj kontroverzná speváčka Miley Cyrus. Tá sa s detstvom a nálepkou Hannah Montana definitívne rozlúčila škandalóznym videom k piesni Wrecking Ball.

Miley má zrejme z toho všetkého depresie a trápi ju to! ,,Mám pocit, že sa už nikdy nezbavím nálepky nahého dievčaťa na demoličnej guli,” uviedla v najnovšom rozhovore.

Video k piesni Wrecking Ball produkoval v roku 2013 Terry Richardson. Dnes dvadsaťštyri ročná Cyrus priznala, že sa za video hanbí a najradšej by ho zo svojho života vymazala. ,,Je to však niečo, čo zo svojho života nedostanete. Húpať sa nahá na demoličnej guli, to je navždy,” dodáva Miley.

Miley priznala aj to, že ľutuje, že v klipe olízala veľké kladivo. “Mala som si rozmyslieť, ako dlho ma to bude prenasledovať. Mám nočné mory z toho, že to budú hrať aj na mojom pohrebe,” tvrdí Miley. Tá v kontroverznom videoklipe sedela na demoličnej guli a mala na sebe iba topánky Dr. Martens. Keď malo video premiéru na servere Vevo, tak si ho behom dňa pozrelo 12,3 milióna ľudí, čo bol nový rekord. Z pesničky to bol nakoniec v USA prvý hit od Miley, ktorý sa umiestnil na 1. mieste v rebríčku.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete