Kajínek sa po 23 rokoch dostal na slobodu. 
archiv

Jíři Kajínek na slobode: Túži po niečom, čo vás zaskočí!

24. mája 2017 19:50 / Slovenský šoubiznis
Najznámejší český väzeň Jíří Kajínek sa po dlhých 23 rokoch dostal spoza brán väznice! O Kajínkovi bol natočný film, vznikla kniha, bolo napísané množstvo rozhovorov a článkov. Teraz, keď sa po rokoch vďaka milosti prezidenta Zemana dostal na slobodu, je oň obrovský záujem.

,,Pán prezident nepovedal, že som nevinný, on mi dal milosť. Bolo to milosrdenstvo a ja som mu za to vďačný,” prehlásil Kajínek ihneď po prepustení. Jedny z jeho prvých krokov po tom, čo sa dostal na slobodu, viedli za jeho priateľkou, ktorá mu po celý čas vo väzbe pomáhala. Jedná sa o psychologičku Magdu, ktorá patrí medzi popredných odborníkov vo svojej oblasti, vystupovala v televízii a vo svojom obore má dokonca aj doktorát. ,,Ona na Kajínkovi doslova visela,” popísal Blesku svedok.

Magda Kajínkovi najskôr pomáhala vrámci svojej práce a potom sa do neho bezhlavo zaľúbila a vďaka prepusteniu ho už teraz môže objať kedykoľvek sa jej zapáči. Dvojicu zastihli média v uliciach Prahy, kedy sa ruka v ruke prešli po Karlovom moste. Kajínek dokonca v rozhovore pre extra.cz priznal, že by si Magdu vzal za manželku: ,,Utieklo mi kopec vecí. Chcel by som svadbu a deti. Keby záležalo len na mne, šiel by som do toho ihneď. Nie je na čo čakať,” prehlásil v rozhovore pre extra.cz. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete