Ďurianová je mamou malého synčeka Romanka. 
TV Markíza

Totálny trapas! Ďurianová v situácii, na ktorú len tak nezabudne!

24. mája 2017 07:08 / Slovenský šoubiznis
Marianna Ďurianová pred štyrmi rokmi porodila svojho prvého synčeka, ktorý dostal krstné meno po otcovi, Romanko. Ten má, zdá sa, na svoj vek poriadne podrezaný jazyk. Bývalej hviezde televíznej obrazovky sa totiž na jednom z ich výletov postaral o situáciu, pri ktorej by sa nejeden rodič zrejme prepadol pod zem!

,,Prišli sme do hotela, kde bol riaditeľ veľmi ústretový, veľmi milý chlapík, všetko, čo nám videl na očiach nám chcel splniť. Ale bol taký divný zjav. Menší, plešatý, plešinku zakrýval prehadzovačkou, mal veľké uši, úplne biele obočie, vyzeral proste divne,” opísala Ďurianová pána, ktorý si chcel malého Romanka získať. ,,On sa mu prihovoril, že budeme kamaráti a malý, že: no, asi nebudeme,” vyhŕklo z neho, avšak kto by si myslel, že to pri tomto skončí, je na omyle. Neodbytný riaditeľ sa nenechal odrovnať a v prihováraní sa k Romankovi pokračoval: ,,Naozaj budeme super kamaráti.” Na to mu už ale chlapček šplechol do tváre to, čo si o ňom naozaj myslel: ,,Ty máš takú blbú tvár,” odbil ho.

No, kto vie, či sa po tomto trapase Marianna ešte bude mať chuť vrátiť do hotela v Tatrách, kde sa situácia odohrala. Každopádne, detská úprimnosť sa vie niekedy postarať o situácie, s ktorými nerátame. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete