Jana Pištejová sa vie poriadne odviazať! 
TV Markíza

Pištejová ako utrhnutá z reťaze: Takto ste ju ešte nevideli!

23. mája 2017 19:40 / Slovenský šoubiznis
Módna návrhárka Jana Pištejová oblieka tie najkrajšie a najznámejšie ženy slovenského šoubiznisu. Jej modely sú ženské, nežné, zvodné a zároveň originálne, pričom je v nich obsiahnutá dávka elegancie. O elegancii ale pri jej mene z času na čas nemožno hovoriť. Jana sa totiž prostredníctvom internetu rada pochváli nielen svojimi krásnymi výtvormi z dielne, ale občas zavesí aj fotografiu zo svojho súkromia, ktorá ukazuje jej “druhú”, bláznivú tvár.

Takú prednedávnom štyridsaťdvaročná módna návrhárka, ktorá patrí na Slovensku k úplnej špičke vo svojej profesii, ukázala prostredníctvom archívnej fotografie z dovolenky, pričom ľudí doslova vydesila svojou vychudnutosťou. Dnes však prišla s niečím iným. Na svoj Instagram zavesila snímku, na ktorej pózuje so svojim priateľom Radkom. Nebolo by na tom nič divné, avšak módna návrhárka sa na nej poriadne odviazala!

Dvojica má na sebe župany, plavky a obaja sa správajú ako pubertiaci. Radko sa na ňu dokonca pricapil tak, že ostáva otázkou, či takáto fotografia dospelej ženy nepatrí skôr do domáceho albumu. Čo myslíte? Foto v galérii. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete