Filip sa teší zo svojho prvorodeného syna. 
Facebook

Tůma prehovoril o Pociskovej: Takáto je mama!

23. mája 2017 12:54 / Slovenský šoubiznis
Operný spevák Filip Tůma a herečka Nela Pocisková tvoria pár už viac ako tri roky a momentálne si naplno užívajú rolu rodičov. Nela totiž v priebeju minulého roka porodila svojho prvorodeného synčeka, ktorému rodičia vybrali nezvyčajné meno Hektor.

Herečka sa po roku strávenom na materskej dovolenke začína sporadicky objavovať v spoločnosti, avšak na prvom mieste je stále jej synček, kvôli ktorému na istý čas zavesila kariéru na klinec a venuje mu všetok svoj čas. Aj preto Filip nešetril slovami chvály na jej adresu: ,,Nelina je akože super. Ja hovorím, že veľký klobúk dole pred ňou, pretože vlastne v top kariére, alebo v tom čo dosiahla, čo robila, vlastne zatiahla ručnú a venuje sa dieťaťu, venuje sa kojeniu, čo som tiež šťastný… Nelka to dokázala a náš malinký je stále kojený a je to taký jej malý prísavník,” prezradil v Evita talkshow Filip, ktorý má zo svojho prvého potomka nesmiernu radosť.

Pocisková pomaly začína pracovať, absolvovala už predstavenia na východnom Slovensku v muzikáli Jesus Christ Superstar, avšak ako ako uzavrel jej partner, dlhodobé projekty sa ešte robiť nechystá.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete