Zimnýkovalovi v poslednom období ide karta. 
TV JOJ

Zimnýkoval dostal ďalší kšeft: Avšak s takouto podmienkou!

22. mája 2017 08:08 / Slovenský šoubiznis
Je na roztrhanie! Milan “Junior” Zimnýkoval patrí medzi jedneho z najžiadanejších slovenských moderátorov. Televízia JOJ ho poriadne zapriahla do práce a Junior je okrem moderovania vo Fun rádiu aj tvárou viacerých jojkárskych relácií ako Moja mama varí lepšie ako tvoja či Nikto nie je dokonalý. Zimnýkoval však dostal ďalšiu lukratívnu pracovnú ponuku, avšak pod jednou podmienkou!

,,Režisér Eibner mi povedal, že keď neschudnem, tak do Take me out ma neberie,” vyrukoval Junior s tým, že novú šou o randení bude môcť po boku Jakuba Prachařa moderovať len vtedy, ako zhodí nejaké to kilo. ,,Už nie som obézny, iba tučný, ale tá zmena je radikálna. Myslím, že nejakých desať kíl išlo dole,” pochválil sa moderátor, ktorému kvôli tomu museli v televízii dokonca vymeniť šatník.

,,Ľudia zo štábu, ktorí ma poznajú z Nikto nie je dokonalý, mi povedali, keď ma takto videli, že však ale ty si fešák. Aká zmena. Výborné je, že to, čo nosil Jakub v Talente, už nosím ja, tak som schudol a Jakub schudol zasa ďalej,” dodal pre Topstar s tým, že sa úbytku na svojej váhe nesmierne teší. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete