Markizáci pre divákov chystajú veľké prekvapenie! 
TV Markíza logo

Markizáci pripravujú ďalší veľký projekt! Budete skutočne prekvapení!

19. mája 2017 19:04 / Slovenský šoubiznis
Televízia Markíza v poslednej dobe poriadne prekvapuje! Okrem tanečnej šou Let’s Dance, ktorá sa na jeseň tohto roka opätovne objaví na obrazovkách, pripravuje ďalšiu novinku! Tou je jedna z najznámejších rakúskych krimináliek, ktorá príde na Slovensko, avšak v novom šate!

Markízaci sa podľa informácii portálu mediaboom.sk chystajú natočiť vlastnú podobu Komisára Rexa, ktorá by mala vychádzať z rakúskeho originálu a jeho tvorcovia sa plánujú odraziť aj od originálnych scenárov. Kriminálka má byť zasadená do slovenského prostredia, modernej doby a v najbližšom čase sa plánuje spustiť jeho nakrúcanie. Kto si zahrá v hlavných úlohách sa nám zatiaľ zistiť nepodarilo, pretože markizáci zaryto mlčia: ,,Budeme informovať, keď to bude aktuálne,” znela odpoveď z PR oddelenia.

Komisár Rex tak bude jeden z ďalších veľkých projektov, s ktorými Markíza vyrukuje. V jeseni sa môžeme tešiť na šou ako Extrémne premeny Slovensko, Pevnosť Boyard a už spomínanú Let’s Dance. Ďalej bude pokračovať Farma, seriál Horná Dolná, zábavný program Kredenc a očakáva sa aj hudobná Chart Show či vedomostná šou Dobre vedieť.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete