Ďalší prominentný pár slovenského šoubiznisu dal za svojim vzťahom bodku. 
TV JOJ

Ďalší prekvapujúci rozchod v slovenskom šoubiznise: Táto kráska je voľná!

18. mája 2017 19:20 / Slovenský šoubiznis
Známa herečka, ktorá si obľúbenosť u televíznych divákov získala najmä vďaka jojkárskym seriálom Pod povrchom či Prázdniny je už voľná. So svojim partnerom tvorila dlhé roky pár, avšak tejto láske nateraz odzvonilo!

Dvojica sa začala v spoločnosti objavovať v roku 2013, no vtedy o ich vzťahu ešte nik netušil. Reč je o Kristíne Greppelovej a hercovi Tomášovi Palonderovi, ktorí v tom čase priznali, že ich románik trvá už celý rok a pol! Aj keď donedávna samotný Palonder tvrdil, že tento vzťah je doslova ideálny, zrejme tomu tak nebolo. Podľa informácií týždenníka Šarm sa herec už od Kristíny dokonca odsťahoval! ,,Kristína má najhoršie za sebou,” prezradila jej priateľka, ktorá tvrdí, že Tomáš sa z rozchodu už “vyliečil”.

Známa herečka si dokonca prešla už rozvodom. Vydávala sa totiž ako 22 ročná a v roku 2009 dala za svojim manželstvom definitívnu bodku. Bývalý muž ju podľa jej slov podvádzal a posledný rok a pol ich spoločného života mal dokonca žiť súčasne so svojou milenkou v inom byte. Bývalí partneri majú spoločného desaťročného syna Adamka, na ktorého výchovu ostala herečka sama. Veríme však, že nie nadlho!  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete