Nikodým má s Briatkovou syna. 
archiv

Veľké zmierenie! Nikodým a Briatková zakopali vojnovú sekeru!

18. mája 2017 00:07 / Slovenský šoubiznis
Známy moderátor a trojnásobný otecko Martin Nikodým v osobnom živote nemá na ružiach ustlané. Aj keď je otcom troch zdravých detí, v láske sa mu až tak nedarí. Navyše, jeho bývalá Martina Briatková si prednedávnom naplno otvorila ústa a svojmu štyridsaťšesťročnému ex poriadne naložila prostredníctvom sociálnej siete!

,,Želal som si lásku a dostal som toho oveľa viac,” vyznal sa pred časom moderátor na adresu svojej priateľky. Toto láskyplné vyjadrenie je už dnes minulosťou, a jediné, čo si Nikodým po rozchode vyslúžil, boli slová, na ktoré rozhodne nebol hrdý. Martina si totiž na jeho adresu pustila jazyk na špacír a pred ústa si servítku rozhodne nedávala! ,,Môže niekto normálny vziať svoje ani nie dvojročné dieťa, ktoré má zápal bedrového kĺbu, berie lieky na infekciu horných dýchacích ciest, na rozoberanie úľa bez ochranných pomôcok? Čo myslíte, čo sa stalo? …A táto osoba mi s úsmevom telefonuje, že si overil, že Mimi nie je alergik. Ja už nemám slov,” napísala pred časom rozhorčená Briatková, ktorá v tom čase nazvala Nikodýma úbožiakom.

Zdá sa však, že dnes je už vojnová sekera zakopaná, o čom svedčí aj Nikodýmová posledná fotografia na Facebooku. Na tej pózuje so svojim synom v cukrárni, kam sa vybral spoločne s bývalkou. ,,Naše vzťahy sú v tejto chvíli korektné a dúfam, že to aj tak zostane,” vyjadrila sa Martina, ktorej slová potvrdil aj známy milovník hôr: ,,Aj ja dúfam, že to tak zostane a čokoľvek budeme spolu v budúcnosti riešiť, zaobíde as to bez potreby zamestnávať tým verejnosť,” dodal na záver Novému Času. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete