Vašo Mika opätovne kandiduje na post generálneho riaditeľa RTVS. 
archiv

Vašo Mika: Čo s ním bude, ak mu to v RTVS nevyjde? Máme odpoveď!

17. mája 2017 18:17 / Slovenský šoubiznis
Súčasný riaditeľ verejnoprávnej televízie Václav Mika sa opätovne uchádza o túto pozíciu. V hre o kreslo šéfa RTVS okrem neho zostávajú ešte ďalší ôsmi kandidáti, medzi aj napríklad Richard Dírer, Fedor Flašík, či exriaditeľka Markízy Zuzana Ťapáková!

Päťdesiattriročný Mika o svojich šanciach uspieť veľmi hovoriť nechcel, celé to necháva na “vojne” projektov, ktoré rozhodnú. Je však zrejmé, že tento súboj bude ťažký, pretože konkurencia je naozaj silná: ,,Riešim to, že pripravujem projekt, je pripravený, verím preto, že to bude hlavne súťaž projektov. Mám veľmi dobrú situáciu, pretože v RTVS je atmosféra, ktorá nie je atmosférou nejakej stagnácie, alebo nebodaj, žeby sme sa opustili a to je pre mňa veľmi povzbudzujúce,” prezradil nám.

Po tom, čo sme sa ho opýtali, čo plánuje robiť, ak by neuspel, prišla veľmi diplomatická odpoveď: ,,Na to vám odpoviem s radosťou, ja to mám také biblické - keď chceš Pána Boha rozosmiať, prezraď mu svoje plány,” uzavrel Mika, ktorý okrem situácie v televízii rieši to, že jeho mladá priateľka Kristína mu už čoskoro privedie na svet jeho prvého potomka, na ktorého sa už teší. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete