Cigániková sa mala údajne stretávať s Martinom Šmahelom. 
Facebook

PRAVDA VYŠLA NAJAVO! Cigániková má partnera, Šmahel to však nie je!

17. mája 2017 10:52 / Slovenský šoubiznis
Pred pár dňami sa médiami prehnala správa o údajnom vzťahu poslankyne SaS Jane Cigánikovej (33), ktorá sa mala niekoľko mesiacov stretávať s ešte stále ženatým fitnestrénerom a moderátorom Martinom Šmahelom (34). Tieto informácie však obaja rázne popreli, no teraz vyšla pravda najavo! Cigániková je dnes už zadaná, avšak pár tvorí s podnikateľom Danielom Bittóm, ktorý ju neraz spravádzal na straníckych akciách!

Rozvedená poslankyňa, ktorá má z predošlého manželstva dvoch synov, sa tento vzťah dlhšie obdobie snažila utajovať, pričom skalopevne tvrdila, že síce k sebe majú blízko, no sú iba kamaráti. Časy sa ale menia a Bittó sa pred pár hodinami prostredníctvom sociálnej siete pochválil tým, že s Janou tvorí pár a sú vo “vzťahu”. Dvojica sa tak konečne rozhodla svoju lásku zoficiálniť, čo nám potvrdila aj samotná poslankyňa: ,,Párom sme sa stali až teraz. Preto sme to zoficiálnili. V poslednej dobe sa šírili rôzne klebety a možno to nás postrčilo. Som matka dvoch detí a nebolo mi príjemné, keď som bola spájaná s každým, s kým som sa rozprávala dlhšie ako minútu. Dana mám rada, je v našich životoch už dlho a asi dozrel čas sa k tomu celému postaviť čelom,” prezradila bez okolkov.

Jej dvaja synovia majú podľa jej slov Daniela radi a na jeho spoločnosť sú už zvyknutí: ,,Nikoho iného po mojom boku nevideli už viac, ako 3 roky, takže pre deti to nie je žiadna zmena. A veľmi dúfam, že si z neho zoberú príklad vo vzťahu k športu. Dano hrá hokej, hokejbal, behá, cvičí, veľa športuje, tak snáď sa trošku inšpirujú. On si zas môže trochu privoňať k zodpovednosti, čo mu tiež vôbec neuškodí.” Na otázku, či sa pri ich menách bude v budúcnosti skloňovať slovo svadba, má poslankyňa jednoznačnú odpoveď: ,,Tak nad týmto som sa naozaj vôbec nezamýšľala,” dodala z úsmevom  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete