Šuvadová sa "preslávila" svojimi spiritualistickými názormi. 
Telerano

Šuvadová dnes mohla hviezdiť: Neuveríte, akú ponuku odmietla!

16. mája 2017 23:56 / Slovenský šoubiznis
Nadpozemská bytôstka, spiritualistka Silvia Šuvadová (41) už dlhé roky žije za veľkou mlákou, kam odišla za vidinou hereckej kariéry. A aj keď úplne nestagnuje ani v tejto sfére, aktívnejšia je v spiritualizme, v ktorom sa doslova našla. Momentálne sa čoraz častejšie zdržiava na Slovensku, vďaka čomu ju vídať aj na rôznych spoločenských podujatiach.

Šuvadová sa vďaka svojmu spiritualistickému cíteniu stala tŕňom v oku mnohých ľudí. Tí nad jej videami a rôznorodými vyjadreniami, ktorými pravidelne zásobuje internet, nechápavo krútia hlavami. Najnovšie sa však objavila tam, kde ste ju ešte nevideli, a to rovno na prehliadkovom móle! Silvia totiž minulý týždeň otvorila v bratislavskom Zichyho paláci módnu prehliadku, ktorá niesla názov “Slovanské bohyne a iné tajomstvá."

Ako sama prezradila, bola to jej prvá módna prehliadka. Silvia sa predviedla v modely od návrhárky Jany Ješkovej: ,,S modelmi Jany Jeshkovej mám hlbší vzťah, keďže moja spirituálna práca je práve o navrátení ženy Bohyne do každej z nás a o akceptovaní ženskej sily mužmi. A teším sa, že som mala možnosť stať sa na chvíľu modelkou, čo som pred dvadsiatimi piatimi rokmi odmietla, keď som bola oslovená pracovať ako modelka v Paríži,” prezradila Silvia, ktorá by dnes možno hviezdila na stránkach módnych časopisov. Čo poviete, pristalo by jej to? Foto v galérii. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete