Jožo Ráž je už celých 50 rokov na hudobnej scéne. 
TV Markíza

Rážova namyslenosť nepozná hraníc! Týmto vytočil takmer každého!

16. mája 2017 16:56 / Slovenský šoubiznis
Lengenda na hudobnej scéne, skupina Elán, budúci rok oslávi 50 rokov od svojho založenia. Odkedy spolužiaci zo základnej školy, spevák Jožo Ráž, klávesista Vašo Patejdl, gitarista Juraj Farkaš a bubeník Zdeno Baláž, prišli s myšlienkou založiť skupinu, žnú jeden úspech za druhým. Majú za sebou už tisíce vypredaných koncertov a hity ako Kaskadér, Voda, čo ma drží nad vodou či Stužková vedia ľudí dostať doslova do varu!

Prešlo už dlhých päť desaťročí a skupina Elán je ešte stále nadmieru žiadaná. Aj napriek tomu, jej frontman Jožo Ráž, budúci rok kapelu opustí a chystá sa užívať si sladké ničnerobenie. Jožo sa na prekvapenie divákov objavil v pondelňajšej časti jojkárskeho vydania Inkognita, kde prišiel ako tajný hosť: ,,Cítil som sa normálne a vedel som, že ma rýchlo uhádnu, pretože som populárny,” prezradil v rozhovore pre Tv Joj, pričom nezabudol poznamenať, čomu za to vďačí: ,,Populárny som preto, lebo som inteligentný,” prezradil recept na úspech.

Redaktorom na Kolibe sa taktiež zveril, že je nas*atý a sklamaný z aktuálnej situácie na Slovensku, z čoho sa ľudia dostanú, ak budú pracovať sami na sebe: ,,Keď chcete zlepšiť tento svet, musíte začať od seba. To ja radím všetkým. Ži a nechaj žiť,” pričom dodal, že ľudia s tým majú problém lebo sú blbí a jednoduché veci nechápu. Týmito sebavedomými vyjadreniami nahneval nejedného Slováka, o čom svedčili komentáre pod rozhovorom: ,,Až nezdravá pýcha a sebectvo. Jediný pán dokonalý. Nechcel by som byť na jeho mieste. Nech si to užije, jeden arogantný človek,”,,Je iba blbec, ktorý mal viac šťastia ako rozumu. Nebyť Patejdla, tak Elán hrá možno v baroch,” ,,Vždy bol taký jednoduchý,” zneli poburujúce komentáre zo strany divákov. Nuž, týmto si proti sebe poštval radu fanúšikov... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete