Sharon Stone vychováva troch chlapcov. 
Facebook

Sharon Stone: Otvorene o tom, prečo nemohla mať vlastné deti!

15. mája 2017 21:00 / Zahraničný šoubiznis
Slávna americká herečka Sharon Stone (59) je matkou troch synov, ktorí sú však nevlastní. Päťdesiatdeväť ročná herečka po rokoch vyšla s pravdou von a priznala, čo stálo za tým, že sa nemohla stať biologickou matkou.

Sharon sa so svojim manželom Philom Brinsteinom pokúšala roky otehotnieť a žiaľ, všetky pokusy o vlastné dieťatko skončili potratmi. ,,Kvôli autoimúnnemu ochoreniu by som dieťa ani nemohla donosiť, som vďačná za možnosť adopcie,” prezradila americká herečka v rozhovore pre magazín Closer Weekly. Herečka sa preto časom rozhodla pre iné riešenie, ktorým bolo adoptovanie si troch chlapcov - Quinna (10), Lairda (12) a Roana (16).

,,Raz som sa opýtala syna Lairda, či si uvedomuje, ako veľmi ho ľúbim. Jeho odpoveď bola áno, pretože som si ho vybrala a vzala k sebe, takže ho musím ľúbiť veľmi. Často si púšťam videá z čias, kedy boli ešte maličkí a stále ma to dojme. Tieto momenty sú tak úžasné,” dodala herečka, ktorá dostala do kolien nejedného muža aj vďaka role vo filme Základný inštinkt. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete