Malachovský začal nový život po boku mladej herečky. 
TV Markíza

ŠOKUJÚCE! Malachovský má s mladou herečkou veľké plány!

15. mája 2017 17:07 / Slovenský šoubiznis
Rok 2016 sa niesol nielen v znamení prominentných svadieb, ale taktiež rozchodov. S tými sa akoby roztrhlo vrece! Manželstvá známych osobností sa ocitli v kríze, z ktorej už nebolo cesty späť. Za rozpadom väčšiny vzťahov a manželskou krízou stoja poväčšine výrazne mladšie milenky, kvôli ktorým boli muži ochotní ukončiť dlhoročné vzťahy, opustiť rodiny a šťastie hľadať po ich boku.

Jedným z tých, ktorí dali za svojim manželstvom definitívnu bodku, je aj herec Sväťo Malachovský (44), ktorý Ľubicu Čekovskú po šiestich rokoch manželstva vymenil za mladší "model", hereckú kolegyňu Petru Molnárovú (30). Aj keď ešte len donedávna držali bobríka mlčanlivosti, dnes už o ich pomere vie každý a dokonca sa čoskoro stanú rodičmi.

Herec má z tohto prírastku radosť, ktorú dnes už vôbec neskrýva: ,,Čakáme bábätko a veľmi sa na to tešíme,” potvrdil prednedávnom. A ak by sa očakávalo, že známy komik sa už inštitúcii manželstva bude strániť, opak je pravdu. So svojou súčastnou partnerkou má totiž veľké plány! Po narodení dieťatka si ju chce vziať za ženu, čo potvrdil denníku Plus jeden deň: ,,Keď sa stretnú dvaja ľudia, ktorí sú takejto myšlienke rovnako naklonení a otvorení, tak prečo nie.. Je to žena, s ktorou to určite urobiť chcem," dodal na záver. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete