Verešová si užívala oddych za hranicami krajiny. 
Instagram

Verešová provokuje: Fotky, ktoré vám vyrazia dych!

15. mája 2017 12:53 / Slovenský šoubiznis
Modelka Andrea Verešová jednoznačne patrí k najkrajším ženám slovenského a českého šoubiznisu. Bývalá Miss Slovensko sa aj napriek svojmu veku môže pochváliť doslova božskou postavou a rozhodne vie, ako zamútiť vody.

Len pred niekoľkými dňami si 36-ročná Žilinčanka a dvojnásobná mamička užívala štyri dni v ďalekom Dubaji. Tam sa vybrala spoločne so svojim manželom Danielom Volopichom (52), ktorého zvádzala v naozaj odvážnych modeloch. Deti Vanessu a Daniela manželia poslali na sústredenie v rakúskych Alpách a tak si mohli dopriať ničím nerušený oddych. ,,Dlho sme nemali taký luxus, aby sme boli niekde sami dvaja. Bolo to skvelé. Romantické večere, drinky pri bazéne, párty s priateľmi,” prezradila pre Topstar Verešová, ktorá si na luxusnú dovolenku pribalila aj minišaty, v ktorých zapózovala pri bare.

,,Je potrebné stále sa zamilovávať, hovoriť spolu a robiť si vzájomné radosti, tak to robím ja,” dodala sexy modelka, ktorú má úspešný právnik len a len pre seba. Nuž, možno povedať, že rozhodne je mu čo závidieť! 
📷
5 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete