Sajfa mal pred pár dňami nehodu 
Instagram

Nechutný Sajfa: Prezradil niečo, z čoho sa vám dvihne žalúdok!

13. mája 2017 14:15 / Slovenský šoubiznis
Fanrádiovský moderátor Matej “Sajfa” Cifra (37) mal pred pár dňami nehodu na bicykli, kvôli ktorej skončil v ružinovskej nemocnici. Zranenie bolo natoľko vážne, že spíker musel podstúpiť operáciu ramena. A aj keď sme už u neho zvyknutí na všetko, s týmto vyrukovať naozaj nemusel!

Sajfa, ktorý poslednú dobu obľubuje natáčanie vlogov si, samozrejme, neodpustil ich natáčanie aj z nemocničného lôžka a to dokonca hneď po prebudení sa z narkózy. Po opererácii je už v poriadku, zotavuje sa a opäť sa vrátil do normálneho, pracovného života. Najnovší príspevok priniesol z Fun rádia, kde otvorene priznal, že pomerne dosť smrdí. Kvôli tomu požiadal svoje kolegyne, aby ho provizórne, pomocou vlhčených utierok “osprchovali.”

,,Dievčatá v rádiu ma tu vytrú. Akože, mi trošku poutierajú,”začal svoj prehovor Sajfa. ,,Odtiaľto dole (od pása dole) sa o to veľmi dôsledne starám v sprche, ale toto (ramená) keďže som stále zalepený, nemôžem vôbec namočiť… Potrebujem umyť pazuchu,” podelil sa so svojimi potrebami celému Slovensku, pričom ochotné kolegyne ho v hornej časti tela poutierali. Sajfa, Sajfa, kam až zachádza tvoj humor?  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete