Irina prednedávno priviedla na svet svojho prvého potomka. 
Instagram

To je snáď nemožné! Bývalá priateľka Cristiana Ronalda vyzerá po pôrode NESKUTOČNE!

10. mája 2017 15:07 / Zahraničný šoubiznis
Ruská modelka Irina Shayk, ktorá sa okrem svojej modelingovej kariéry preslávila ako priateľka známeho futbalistu Cristiana Ronalda, nedávno porodila. Už mesiac po pôrode svojej dcérky sa môže pochváliť postavou ako lusk! Slávnej modelke evidentne pojem šestonedelie nič nehovorí, pretože počas víkendu si zamierila na hodinový pilates.

Krásna Irina je ako prútik a to je ešte len pár týždňov po pôrode! Slávna modelka sa mohla vždy pochváliť luxusnou postavičkou dokonca aj počas tehotenstva, kedy sa objavila na prehliadke svetovej značky Victoria’s Secret. Sebavedomá Irina sa ani vtedy nebála predviesť najlepšie spodné prádlo aj s tehotenským bruškom.

Otcom jej dieťatka je americký herec Braddley Cooper (42). Pár si svoje súkromie prísne stráži a narodenie dieťaťa sa im podarilo utajiť celé dva týždne. Prvorodeného potomka budú Bradley s Irinou vychovávať v Los Angeles. Toto mesto považujú za svoj hlavný domov, aj napriek tomu, že sa na verejnosti ukazujú len zriedka. Svoje pohodlie si užívajú predovšetkým v pohodlí súkromnej luxusnej rezidencie a pozemkov, ktoré v meste vlastnia. 
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete