Boris Kollár má desať detí s deviatimi rôznymi ženami. 
Facebook

ODPADNETE, s kým chodí žúrovať Kollárová 16-ročná dcéra! Z tohto Borisko rozhodne nebol nadšený...

10. mája 2017 07:01 / Slovenský šoubiznis
Pracovne vyťažený podnikateľ a multiotecko Boris Kollár pred pár dňami potreboval, aby jeho šestnásťročnú dcérku Alexandru niekto postrážil. Tejto aktivity sa s radosťou ujala Kollárová mamička, ktorá si to s vnučkou patrične užila! Vybrali sa spolu na žúr!

Zdá sa, že ani u nás poriadne akčné babičky nevymreli a nájdu sa aj také, ktoré nesedia doma pri telke, ale sú za každú srandu. Práve takou je sedemdesiatdeväťročná matka Borisa, ktorá aj napriek svojmu veku srší životným elánom. Dokázala to vo videu, ktoré politik zverejnil na svojej sociálnej sieti. Na krátkom zázname jeho mama tancuje spoločne s vnučkou medzi davom ľudí a užíva si pesničky od skupiny Hex: ,,Už takú chybu viac neurobím, že MAMI? (79r.) Postrážiš mi Sašku (16r.)? A ona mi ju vezme na žúrku a už sa dohodne s jej partičkou, že budúci týždeň idú spolu žiť? WTF? Už ničomu nerozumiem. P.S.: Neviete o niekom, kto mi budúci týždeň postráži mamu? :) “ napísal.

,,Perfekná je, a že po kom je ten Boro taký flamender,” ,,Mega. Aj ja som mala takú svetovú babku,” ,,To je žena,” zneli komentáre plné chvály na babičkinu adresu. A keďže niektoré veci je potrebné vidieť na vlastné oči, video nájdete na tomto linku: https://www.instagram.com/p/BT0-JweFQZ4/?taken-by=kollarboris 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete