Celeste Buckingham svojim výzorom prekvapila fanúšikov. 
TV Markíza

Celeste Buckingham šokovala svojich fanúšikov! Čo to na seba vytiahla?! TOTO by si nevzali ani na karneval!

01. mája 2017 17:50 / Slovenský šoubiznis
Mladá speváčka Celeste Buckingham patrí medzi tie, ktoré sa rady oblečú extravagantne. Aj keď sa jej to poväčšine vydarí a je originálna, tentokrát jej to absolútne nevyšlo. Na sobotňajšiu Miss totiž prišla v outfite, ktorým doslova vyrazila dych. Ale nie v tom pozitívnom slova zmysle.

Túto sobotu sa v bratislavskej Incheba Expo Aréne konala prestížna súťaž krásy Miss Slovensko 2017. Víťazkou sa stala dvadsaťjedenročná ryšavka Hanka Závodná. Počas večera sa sa to hmýrilo mnohými známymi tvárami, medzi ktorými nechýbala ani speváčka Celeste Buckingham. Tá sa rozhodla staviť na čudesný, neforemný outfit, ktorým mnohých doslova odrovnala! ,,Uff, to čo máš na sebe? Nič v zlom, ale nevyzerá to podľa mňa dobre,” ,,No toto moc nevyšlo. Ty si krásna, ale to čo máš na sebe je katastrofa,” ,,Des, pekná šikovná baba a takéto pyžamo navlečieš na seba,” ,,Otras, ani na karneval by som si to nevzala,” zneli komentáre fanúšikov.

Krásna brunetka však bola so svojim výzorom spokojná a preto zaiste nerátala s takouto negatívnou odozvou. Nuž, ako sa hovorí, niekedy je menej viac a to platí aj v oblasti módy...  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete