Ben Cristovao sa pred pár dňami poriadne strápnil. 
archiv

Ben Cristovao: Poriadne sa znemožnil a teraz?! Trápne výhovorky!

30. apríla 2017 18:58 / Slovenský šoubiznis
Chcel byť hustý a nevyšlo mu to! Spevák Ben Cristovao sa pred pár dňami poriadne strápnil svojim statusom na sociálnej sieti a dnes už hľadá výhovorky, ktorým by svoj počin ospravedlnil. Najnovšie vyšiel s tým, že status, ktorým šokoval svojich fanúšikov, nenapísal on!

Exotický spevák sa na Twitteri zveril informáciou, že počas letu z Abu Dhabi do Prahy sa prvý krát uspokojil v lietadle: ,,Konečne som si v*honil v lietadle. Celú dobu vonku čakala upratovačka. Od kedy sú upratovačky v lietadle počas letu?” uverejnil Ben. Avšak vtedy, keď tieto slová písal, zrejme nečakal, aký negatívny dopad to bude mať. A aby celú situáciu zachránil, tvári sa, že je muzikant: ,,Kamarát si požičal môj mobil a napísal to bez môjho vedomia,” vyjadril sa Ben, ktorý chce zrejme celú vinu hodiť na niekoho iného.

Či je to naozaj tak, alebo sa Ben teraz pred celým národom ide prepadnúť od hanby, vie len on sám. Nuž, nabudúce by sa mal skôr odprezentovať tým, čo robí na koncertoch a v pracovnej oblasti, ako svojimi zážitkami zo súkromia... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete