Na obrazovky TV JOJ sa vráti obľúbená postava! 
TV JOJ

TV JOJ si pre divákov pripravila poriadne prekvapenie! Do Paneláku sa vracia jedna z najobľúbenejších postáv!

20. apríla 2017 13:43 / Slovenský šoubiznis
Obľúbený seriál Panelák bol roky neoddelliteľnou súčasťou vysielacej štruktúry televízie JOJ. Mnohí si tak bez neho nevedeli predstaviť pohodový večer. Pri príležitosti pätnásteho výročia ho však tvorcovia zaradili opäť do pravidelného vysielania.

Rodinný seriál na obrazovky vrátil aj mnohé známe tváre, na ktoré boli diváci doposiaľ zvyknutí, no objavili sa aj také, ktoré majú v Paneláku premiéru. Scenárista Andy Kraus si však pre fanúšikov pripravil veľké prekvapenie. V deji sa čoskoro objaví aj postava Milana Kordiaka, v zastúpení Alexandra Bártu, ktorý bol jednou z hlavných postáv od jeho prvej časti. Napokon sa z deja vytratil, avšak divákom utkvel v pamäti.

„Teším sa, že môžem oficiálne potvrdiť obnovenú spoluprácu s Alexandrom Bártom, ktorý sa do televízie Joj vracia po piatich rokoch. Fanúšikovia Paneláka patria k najvernejším televíznym divákom a sme šťastní, že môžeme splniť ich najväčšie prianie. Verím, že návrat postavy Milana Kordiaka do deja Paneláka bude pre divákov ďalším veľkým darčekom spojeným s týmto legendárnym seriálom,“ oznámil generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega. Diváci, ktorí si jeho postavu od začiatku obľúbili sa tak majú na čo tešiť! 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete