Tomi Popovič a Barbora Rakovská dali bodku za svojim vzťahom. 
archiv

TAK TOTO SNÁĎ NIE! Ďalší rochod v šobizových vodách! Tomi Popovič a Barbora Rakovská už netvoria pár!

13. apríla 2017 20:37 / Slovenský šoubiznis
Šoubiznisom pretriasa ďalší rozchod! Hudobník Tomi Popovič (39) a moderátorka Barbora Rakovská (30) vyšli s pravdou von a priznali, že za svojim vzťahom dali definitívnu bodku! Ich lásku nezachránila ani skutočnosť, že spoločne vychovávajú dcérku Amiu.

Už začiatkom uplynulého roka sa šuškalo, že dvojica prechádza krízou. Zdroj z ich okolia totiž prezradil, že v poslednej dobe fungujú už len ako rodičia ich dcérky, no nie ako partneri. Barbora v tom čase toto tvrdenie skalopevne odmietala a tvrdila, že je to totálny nezmysel. Netrvalo ale dlho a ich láske po ôsmych rokoch strávených spolu, odzvonilo. Túto skutočnosť priznali pre portál topky.sk: „Po spoločnom zvážení sme sa obaja rozhodli ísť od seba, ale naďalej ostávame výborní kamaráti a milujúci rodičia našej dcérky, ktorej budeme dávať aj naďalej našu rodičovskú lásku a starostlivosť,“ prezradil Tomi.

Rakovská a Popovič majú spoločnú dcérku Amiu, ktorá sa im narodila po dvoch rokoch vzťahu. Čo stojí za ich rozchodom však naďalej ostáva otázkou. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete