Robo Papp sa rozhodol pre zmenu! 
Facebook

Spevák Robo Papp: Už stačilo! Radikálne rozhodnutie po 18-tich rokoch!

13. apríla 2017 19:39 / Slovenský šoubiznis
Charizmatický spevák Robo Papp (35) sa verejne priznal, že sa pustil do ťažkého boja. Rozhodol sa skoncovať s neduhom, ktorému podľahlo mnoho ľudí. Po osemnástich rokoch dal zbohom fajčeniu!

,,Piaty deň bez cigarety a stále žijem. Namiesto fajčenia si užívam jógu a je mi dobre,” pochválil sa na sociálnej sieti spevák. My sme preto zisťovali, čo ho k tomuto rozhodnutiu doviedlo: ,,Nie je to prvý krát, už raz sa mi podarilo nadlho s tým skoncovať, a teraz nastal opäť čas, lebo som začal zdravšie žit, cvičiť jógu. Tak s tým teraz bojujem,” vysvetlil nám v rozhovore.

Ako sám priznal, bol tuhým fajčiarom. Denne totiž dokázal vyfajčiť pomaly krabičku cigariet! ,,Ja som dosť taký tuhý fajčiar, vyfajčil som desať až dvadsať cigariet denne,” prezradil otvorene. Neduhu podľahol už vo svojich sedemnástich rokoch a nateraz krabičku cigariet vymenil za zmrzlinu, ktorou zaháňa typické absťáky: ,,Práve teraz si dávam zmrzlinu. Tak s tým takto bojujem,” zakončil so smiechom v hlase. Držíme mu teda palce! 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Cestujete do Mexika? Dajte si pozor na infekciu!

Celebrity

Filmový prepadák roka! Besson má problém za 225

Štýl

Toto je najväčšia chyba, ktorú robíte s Iphoneom.