Dara Rolins si opäť užíva teplo. 
Facebook

Popová diva Dara Rolins sa opäť vybrala za hranice nášho štátu! Pozrite, kde si užíva! Foto vnútri.

12. apríla 2017 18:42 / Slovenský šoubiznis
V januári sa opaľovala na exotickom Bali, dnes si užíva v Emirátoch, kde má svoju obľúbenú destináciu Ras Al Khaimah. Práve toto miesto ju očarilo natoľko, že sa tam vracia aj niekoľko krát do roka. Reč je o speváčke Dare Rolins, ktorá aj napriek tomu, že má po štyridsiatke, vyzerá skutočne úžasne. Svoje božské telo opäť ukázala v plavkách!

Aj keď je u nás už počasie čoraz lepšie a lepšie a teploty sa vyšplhali už aj nad 20 stupňov Celzia, popovej dive stále nie je teplo natoľko, aby bola milovníčka slnka, piesku a slanej vody spokojná. Charizmatická speváčka si preto zbalila svoje kufre a spoločne s dcérkou Laurou odcestovala do ďalekých Spojených arabských emirátov. ,,Ideme sa s mojou láskou na pár dni ohriať,” napísala na svoj Instagram.

Netrvalo dlho a svojich fanúšikov potešila fotografiou v plavkách. V najbližších dňoch sa tak určite môžeme tešiť na Daru v sexy bikinách, kedže je jednou z tých, ktoré sa so svojimi zážitkami a momentkami radi podelia prostredníctvom sociálnych sietí. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Pri streľbe zomrel muž a žena. Prežilo iba dieťa!

Celebrity

Transformeri ovládli nominácie na Zlaté maliny

Štýl

Britská princezná Eugenie sa zasnúbila