Natália Puklušová sa k nevere s Krausom vyjadruje neurčito. 
Facebook

Scenárista Andy Kraus: Muži nemôžu byť monogamní! Čo na to exmilenka Puklušová?!

09. apríla 2017 10:50 / Slovenský šoubiznis
Už je tomu pár mesiacov, odkedy vysvitlo, že manželstvo Andyho Krausa a jeho dlhoročnej manželky Daniely je v troskách. Za všetkým mala byť práve scenáristova nevera. Ten zahodil sedemnásťročné spolužitie za hlavu a šťastie hľadal pri inej žene.

Azda každý ostal v šoku, keď sa v šoubizových vodách začalo otriasať, že tento pár, ktorý pôsobil stále harmonicky, dáva za svojim vzťahom definitívnu bodku. Za jeho rozpadom je mladá herečka Natália Puklušová, ktorá sa s Krausom mala ťahať celý pol rok. A aj keby sa očakávalo, že herečka scenáristovi po jeho rozchode padne do náručia, urobila presný opak a doslova sa na neho vykašlala!

Kraus momentálne žije v prenajatom byte v Bratislave a naplno sa venuje práci. Prednedávnom šokoval verejnosť svojim vyjadrením, že monogamia nie je pre mužov a byť verný jednej žene je nadľudský výkon. Na to reagovala aj Puklušová v rozhvore pre týždenník Šarm, kde si dovolila s jeho výrokom nesúhlasiť:„Nie, nesúhlasím s tým, aj keď, žiaľ, verných mužov naozaj nie je veľa. Našťastie, dvoch poznám osobne – svojho otca a otca Kristíny Greppelovej. Nech je to nádej pre všetky ženy,“ prezradila herečka, ktorá je momentálne sama. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Pri streľbe zomrel muž a žena. Prežilo iba dieťa!

Celebrity

Transformeri ovládli nominácie na Zlaté maliny

Štýl

Britská princezná Eugenie sa zasnúbila