Takéto poprsie sa teda nevidí každý deň. 
facebook

Je to vôbec ona? Prvá víťazka Vyvolených má melóny väčšie ako hlavu!

25. marca 2015 13:53 / Sexy
Pred desiatimi rokmi vyhrala milióny v reality šou Vyvolení, ktorá trhala rekordy sledovanosti. Za ten čas sa Linda Drevenková zmenila na nepoznanie a najnovšie škovala svojim hrudníkom. Ten narástol do obrovských rozmerov. Dokonca to vyzerá, že jej balóny sú väčšie, ako hlava...

S novými dvoma ozdobami sa pochválila na sociálnej sieti a od fanúšikov si vyslúžila skôr pochválné kritiky. Veď prečo nie. Vidieť ženu s takými prsiami, sa nevidí každý deň.

Od jej víťazstva pretieklo už veľa vody a za ten čas toho stihla Drevenková naozaj dosť. Prevádzkovala erotický salón, cestovala po Thajsku, prežila desivú autonehodu a naposledy sa objavovala v erotickej audiotextovej súťaži.

Zrejme aj tento džob ju prinútil k tomu, aby svoj zovňajšok trošku vylepšila. V tomto prípade skôr niekoľkonásobne zväčšila. Nuž, ale na čo ďalšie slová? Pozrite si jej najnovšie fotky...

Stále sa však nechytá na podobné prípady hviezdičiek, ako Zuzana Plačková, či Mária Gašparovičová. Tie majú poprsie dokonca ešte väčšie, ako Linda. 
📷
1 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete