Vittek je spomedzi futbalistov najväčší kanec 
SFZ

VIEME PRVÍ! Futbalista Vittek s milenkou: ROZCHOD!

03. marca 2015 16:30 / Slovenský šoubiznis
Ani tento vzťah Robovi Vittekovi (32) nevydržal. Potom ako sa rozišiel so svojou večnou milenkou, Alexandrou Orviskou (31), miesto pod jeho perinkou vystriedala údajne známa (videl ju niekto v nejakej kampani???) modelka Niki Lowrie. Podľa informácií VIPstory.sk však už je aj tento románik minulosťou. Kto ohrieva postel futbalistovi teraz?

Paradoxom je, že ani jednu milenku nevyviedol Vittek do spoločnosti. Orviskej kosil trávnik v jej domčeku v bratislavskej Rači a Lowrie? S tou sa mal stretávať v niektorom zo svojích „šmajchlkabinetov“, alebo teda luxusných bytov, ktoré vlastní.

Tomu teraz odzvonilo a hráč bratislavského Slovana je opäť sám, ako prst. „Rozišli sa. Bola to ale Niki, ktorá dala Robovi kopačky,“ prezradil nám zhovorčivý kamarát Vitteka. Neverníkovi sa tak od rozchodu s manželkou Patríciou nie a nie nalepiť pravá láska na päty.

A možno obnoví svoj "kamarátsky" vzťah s benefitmi práve s Orviskou. Veď je zdravý chlap a tí občas potrebujú vypustiť paru. A podľa toho, akým spôsobom sa pred takmer dvomi rokmi prevalila Robova nevera, on vypúšťa paru rád a často. 
📷
3 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete