Modrovský si vyskúša rolu herca. 
TV JOJ/ Topstar

Peter Modrovský hercom! Pozrite, kde ho obsadili!

27. marca 2017 19:54 / Slovenský šoubiznis
Peter Modrovský sa stal známym najmä vďaka účinkovaní v tanečnej šou Let’s dance. Práve vďaka tejto súťaži sa dal dohromady s bývalou priateľkou Adelou Banášovou, s ktorou bol vo vzťahu celých sedem rokov. Aj keď je každému jasné, že Modrovský je tanečník, tentoraz ho budeme môcť vidieť v inom svetle. Zahrá si totiž v jojkárskom Paneláku!

,,Keďže mám tanečnú školu, okrem toho, že tu vyučujem, som tu zároveň aj školník. Musím vedieť opraviť základné veci, ako napríklad vymeniť žiarovku, vodovodné kohútiky, splachovače a podobne. Som ako hodinový manžel,” priznal Novému Času tanečník. ,,Účinkoval som už v niekoľkých zábavných videách, ale v seriáli som po prvý raz,” skonštatoval. V Paneláku si Modrovský zahrá jednu z epizódnych postáv a tak sa môžeme tešiť nielen na stále herecké tváre z predošlých rokov.

,,Súčasťou Paneláka boli vždy aj špeciálni celebritní hostia, ktorí sú zaujímavým prvkom v deji, preto v tejto tradícii pokračujeme. Peter Modrovský je známy svojim zmyslom pre humor, preto si rád zahral epizódnu postavu zámočníka,” uviedla PR manažérka televízie JOJ. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete