Puklušová mala mať pomer so ženatým Krausom. 
Facebook

Puklušová sa rozhovorila o pomere s Krausom: TOTO odkázala jeho manželke Daniele!

27. marca 2017 08:34 / Slovenský šoubiznis
Scenárista Andy Kraus sa po dlhých sedemnástích rokoch rozvádza so svojou manželkou Danielou. Vzťah sa im nepodarilo zachrániť aj napriek tomu, že majú dve deti. Za tým celým má byť herečka Natália Puklušová, s ktorou mal Kraus udržiavať mimomanželský pomer. Doposiaľ sa však tieto informácie oficiálne nepotvrdili aj napriek tomu, že Kraus nevylučil, že s herečkou raz budú tvoriť pár.

Po prevalení krachu manželstva padli všetky oči na mladú herečku, ktorá však zaryto odmieta, že by mala byť príčinou rozpadu Krausovho manželstva. O celej kauze sa rozhovorila aj v Novom Čase nedeľa: „Keby som začala hovoriť, ako to naozaj bolo a čo je na tom pravdy, tak je to pre mňa bezvýznamné, pretože ľudia si aj tak vytvoria vlastný názor, nech poviem čokoľvek. Som však presvedčená o tom, že nie je v nikoho moci, aby rozbil šťastnú rodinu,” prezradila.

„My sme spolu nežili, nikdy nás nikto spolu nenafotil. Chápem ženy, ktoré sú v pozícii manželky, chápem, že majú na to takýto názor a majú na to plné právo. Treba rozlišovať veci. Treba sa na ne pozrieť s chladnou hlavou a nerobiť neuvážené kroky s horúcou hlavou a potom to ľutovať. A to nehovorím o sebe. Ľudia by nemali robiť životné rozhodnutia bez overených informácií,“ dodala v rozhovore herečka, ktorá už dlhší čas nieje s Andym v kontakte.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete