Patrik si rozhodne nedáva servítku pred ústa. 
Facebook

Ten ju ale odrovnal! Rytmus totálne strápnil jednu z fanúšičok!

21. marca 2017 08:25 / Slovenský šoubiznis
Patrik Rytmus Vrbovský je známy tým, že si rozhodne nezvykne dávať servítku pred ústa. Ako sa vraví, čo na srdci, to na jazyku, u neho platí dvojnásobne. Predviedol to aj naposledy na sociálnej sieti, kde si uťahoval z jednej z fanúšičok. Tá musela ostať a ko obarená!

Patrik Rytmus Vrbovský sa ešte len prednedávnom vrátil na Slovenskoo z ďalekho Thajska a už sa naplno vrhol do práce. Koncertuje a ľudia o neho majú naďalej veľký záujem. Aj preto mu napísala jedna z fanúšičok, ktorá chcela zistiť podrobnosti ohľadom VIP vstupu na jednom z jeho koncertov: ,,Zdravím, chcela by som sa opýtať, čo zahrňuje VIP vstup na vaše koncerty,"pýtala sa.

No odpoveď, akú jej poskytol raper, rozhodne nechcela čítať: ,,No oškvarky, segedínsky guláš a cca 23:30 ti negdo ze zadu je*ne z lopatu po kotrbe. No a keď budeš poslúchať, tak na konci dostaneš bukkake od 15-tich tlstých cigánov. Ľudia si to pochvaľujú," napísal Rytmus. Na sieti sa strhla lavína zábavy, no či bolo do smiechu aj samotnej slečne, ostáva otázkou. Aj to, či Rytmus ostane naďalej jej obľúbencom.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete