Andy Kraus už pár mesiacov rieši rozvod so svojou manželkou Danielou. 
TV JOJ

Scenárista Andy Kraus prehovoril o nevere! Budete sa čudovať, aký názor na to má!

17. marca 2017 18:54 / Slovenský šoubiznis
Po dvojročnej odmlke sa na obrazovky televízie JOJ vracia obľúbený seriál Panelák. A tak, ako sme boli doposiaľ zvyknutí, je sa na čo tešiť! Scenárista Andy Kraus si pre divákov pripravil nové časti, v ktorých nebude núdza o zaujímavé situácie. A tou nosnou bude nevera.

Ako prednedávnom herec Marcel Ochránek pre Topstar prezradil, on sám bude súčasťou seriálovej rodiny, v ktorej sa nevera bude dominantnou témou. Krízou si vo svojej domácnosti prešiel aj on sám a ako s úsmevom zhodnotil, námet mal Kraus napísať podľa seba. Netrvalo dlho a samotný scenárista sa k tejto poznámke vyjadril: ,,Myslím si, že muž geneticky nie je nastavený na to, aby bol celý život s jednou ženou. Ženy neviem, v ženách sa nevyznám, môžem hovoriť iba za chlapov,” vyjadril sa pre plusku.

Panelák bol na našich obrazovkách celých sedem rokov a opätovne sa naň môžeme tešiť už koncom tohto mesiaca. ,,Som veľmi sebakritický človek, ale musím povedať, že sa podarilo, čo sme chceli. Vrátili sme sa ku koreňom Paneláku, ale dej je dynamickejší, máme iba tridsaťšesť častí. Myslím si, že keď to divák začne sledovať, nemá dôvod odísť," dodal so spokojnosťou Kraus.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete