Kabrheľ opäť šokuje. 
TV Markíza

Versače opäť prekvapuje! Maturitná skúška v štyridsiatke a potom...! Neuveríte!

16. marca 2017 07:20 / Slovenský šoubiznis
Vlani širokú verejnosť dvojica František "Versače" Kabrheľ a Nora Mojsejová šokovali svojou utajovanou svadbou. Tú podľa všetkého zorganizovali kvôli tomu, aby sa bývalá podnikateľka vyhla väzeniu, kam si mala ísť posedieť na dlhých desať rokov práve kvôli (už súčasnému) manželovi!

A ten momentálne prekvapuje znova. V tomto období na stredných školách prebiehajú maturitné skúšky a Karbheľ je jedným z tých, ktorí si zasadli do školských lavíc a vo svojej štyridsiatke si vyskúšal, aké je to byť opäť žiakom. Versače si totiž dorábal svoju maturitu. Informáciu priniesol portál cas.sk, kde jeden z ich zdrojov prezradil: ,,Maturoval ako externista v samostatnej triede, teda nebol spolu s mladými žiakmi."

Podľa ďalších informácií mal Kabrheľ absolvovať skúšku zo slovenského jazyka a následne "utiecť" oknom, za ktorým ho už očakávala taxi služba. Kabrheľ túto však túto info zaryto odmietol: ,,Mám štyridsať rokov, prečo by som to robil? Odišiel som únikovým východom cez zadné dvere." Ako však potvrdili zamestnanci danej školy, tá má iba jeden vchod, a to hlavný. Nuž, Ferko, nie si na tieto vyskakovačky z okien už pristarý?  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete