Belohorcová patrila kedysi k najsexy ženám slovenského šoubiznisu. 
Instagram

TOTO nemal vidieť nikto: Sexica Belohorcová na nepoznanie! Zverejnila video, ktoré si radšej mala ponechať v archíve!

09. marca 2017 18:10 / Slovenský šoubiznis
Zuzana Belohorcová, ktorá roky vírila hladinu slovenského šoubiznisu sa pred časom vzdala úspešnej kariéry moderátorky a spoločne so svojim manželom Vlastom Hájekom odišla žiť na Miami. Tam vychovávajú svoje dve deti, dcérku Salmu a synčeka Nevia.

Belohorcová u nás patrila k ženám, na ktorých by muži najradšej nechali oči. Veď aj vďaka erotickým reláciam, ktoré moderovala, si vyslúžila prezývku učiteľka sexu. Aj keď Zuzanu už spoza televíznej obrazovky nebudeme počuť, môžeme si ju kedykoľvek pozrieť na sociálnych sieťach, kde pravidelne zásobuje svojich skalných fanúšikov fotografiami. Aj napriek štyridsiatke na krku rozhodne nestratila sexepíl, avšak najnovšie zverejnila video, na ktorom je na nepoznanie!

Zuzka sa pochválila videom z cvičenia, na ktorom nemá ani štipku make-upu. Sexy blondínku by sme tak na ňom ale hľadali len ťažko. Fľakatá pleť a kruhy pod očami z nej urobili totiž inú ženu a ušiel sa jej aj negatívny komentár, kde jeden z pánov zhodnotil, že vyzerá ako šesťdesiatnička. Zuzana to však neustála a svojho kritika nazvala úbožiakom.

Nuž, treba ale uznať, že bývalá učiteľka sexu má v sebe riadnu dávku odvahy. Len máloktorá známa žena totiž vytiahne na verejnosť fotografiu alebo video, na ktorých hrdo poukáže na svoje nedokonalosti. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete