Adam Ďurica prišiel s novinkou. 
Instagram

Sympatický spevák Adam Ďurica: Skončil medzi bezdomovcami!

09. marca 2017 08:18 / Slovenský šoubiznis
Keď pred jedenástimi rokmi nastúpil nádejný spevák Adam Ďurica do finálovej dvanástky populárnej speváckej šou SuperStar určite mu nenapadlo, že o pár rokov bude patriť medzi jedného z najúspešnejších účastníkov tejtou šou. Dnes má hity, ktoré si spieva množstvo fanúšikov a možno ďalším bude singel, ktorý v tomto čase uvádza!

Adam v tomto období predstavuje novú pesničku s názvom ,,Navzájom.” Jej originalita spočíva v tom, že pri nakrúcaní videoklipu na vlastnej koži zažil, ako žijú ľudia bez domova. Pod taktovkou režisérov totiž v Prahe navštívili skutočné miesta, kde sa bezdomovci zdržiavajú: ,,Nakrúcali sme dva dni v Prahe v zaujímavých lokalitách.. Keďže ide o tému bezdomovcov, navštívili sme príbytky reálnych bezdomovcov a nakrúcali v autentickom prostredí," prezradil spevák.

,,Poviem úprimne, nebolo mi všetko jedno, keď som uvidel, v akých podmienkach títo ľudia žijú. Je mi ich ľúto, keď si predstavím, aká krutá bola tento rok zima,” dodal na margo svojho zážitku. Ďurica už v apríli chystá turné, kde si nový singel budete môcť vypočuť aj naživo. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete