Lucie Bílá je v tom až po uši!  
Facebook

To sú ale veci! Lucie Bílá so svojim zajačikom nielen randí, ale už si ho nasťahovala do svojej vily!

08. marca 2017 20:01 / Zahraničný šoubiznis
O skoro dve desaťročia mladší fitness tréner Radek Filipi, ktorý už nejaký ten čas randí so zlatou slávicou Luckou Bílou je svojej láske skutočne oddaný. Svalnatý fešák zanechal svoju prácu a naplno sa venuje slávnej partnerke!

,,Pracuje ako jej šofér a ochranca v jednej osobe. Je s ňou vlástne vkuse. Toto nemôže dlho fungovať, pretože Lucka potrebuje trochu slobody. Teraz je zamilovaná, ale o pár mesiacov to ona sama nedá,” myslí si jedna z jej kamarátok.

Dvojica dokonca už spoločne obýva Luciinu vilu v Otvoviciach: ,,On je s ňou stále, stále za ňou behá. Niekoľko krát mu aj povedala, či by na chvíľočku mohla byť sama. Ale ona proste spoznala úžasného chlapa a chce si to užiť,” prezradil zdroj z divadla, kde Lucie bude hrať hlavnú rolu v pripravovanom muzikáli Sestra v akcii.

Podľa informácií sama speváčka navrhla mladému fešákovi, či by s ňou nechcel žiť a aj pracovať, aby jej bol nablízku. Samozrejme, svalnáč túto ponuku bez okolkov prijal a dnes si užíva spoločné bývanie a Luciinu vilu: ,,Vo fitku skončil, respektíve prerušil činnosť, ale cvičiť chodí naďalej, i keď má Lucie svoju súkromnú posilňovňu,” prezradil jeho kolega.

Paradoxom je, že jej terajší priateľ je okato podobný tomu, s ktorým randila pred dvoma rokmi - Petrovi Makovičkovi. Je taktiež vysoký, svalnatý a o niekoľko rokov mladší: ,,Lucka je zaláskovaná a asi si to užíva.. Presne ten typ vysokých, svalnatých mužov jej imponuje, takže sa to u nej vo vile asi po nociach otriasa v základoch,” dodala so smiechom obyvateľka Otvovic. Nuž, nechajme sa prekvapiť, či si tento muž talentovanú speváčku získa natoľko, aby im raz zazneli svadobné zvony... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete