Vavrinčíková má za sebou premiéru v Televíznych novinách. 
TV Markíza

Vavrinčíková má za sebou premiéru v Televíznych noviných: Totálne odstavila Puškárovú!

07. marca 2017 12:57 / Slovenský šoubiznis
Už nateraz bývalá rosnička Lenka Vavrinčíková si počas včerajšieho večera prvý krát zasadla do moderátorského kresla hlavnej spravodajskej relácie Markízy. Po svojej pravici mala skúseného moderátora Jara Zápalu (50), s ktorým tvorila vyrovnanú dvojicu.

Aj napriek tomu, že Vavrinčíková mala v Televíznych novinách premiéru, pôsobila ako profesionálka. „Mám rešpekt a zodpovednosť, ale už sa aj teším. Pripravovala som sa. Dúfam, že ma nič nezaskočí a bude to mať hladký priebeh,” prezradila Lenka pred začiatkom vysielania. Aj napriek tomu, že mala prirodzený stres, všetko jej vyšlo na jednotku a brunetka si od divákov vyslúžila nejeden pozitívny komentár: ,,Bola super, ani by som nepovedala, že mala premiéru. Zapadla tam a pristane jej to," ,,Lenka bola úžasná, dokonalá, hotová profesionálka!!! Akoby moderovala správy už dlhé roky, prirodzená a usmievavá ako vždy," ,,Bolo to na jedničku..jednoznačne jej to sadlo," zneli chvály na jej osobu.

Zlatica, ktorá sa čoskoro poberie na materskú dovolenku tak veľký dôvod na radosť nemá. Lenka má totiž hneď na začiatku u ľudí vysoké sympatie a podporu: ,,Konečne tam nieje Puškárová s tým umelým úsmevom,” ,,Dúfam, že to vyškerené lečo Puškárová tam už nepríde,” ,,Hlavne sa Lenka prirodzene hýbe! Pani Puškárová akokeby zhĺtla pravítko,” nešetrili ju diváci Markízy. Vedenie komerčnej televízie tak môže byť s výberom nováčika spokojné.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete