Robo Opatovský prichádza s novinkou. 
Bez servítky/TV Markíza

Robo Opatovský si pre svojich fanúšikov pripravil prekvapenie!

07. marca 2017 09:49 / Slovenský šoubiznis
Robo Opatovský patrí k obľúbeným slovenským spevákom. Svedčí o tom jeho vydarené vianočné turné, ktoré absolvoval spoločne s talentovanou speváčkou Máriou Čírovou. Po čase opäť chystá za fanúšikmi, tentoraz prinesie unplugget tour, počas ktorého jeho skladby zaznejú inak, ako sme doposiaľ zvyknutí.

Na turné, ktoré odštartuje 29. 3. v metropole východu, Košiciach, sa Opatovský predstaví v spoločnosti vynikajúcich umelcov ako Štefana Bugalu, Andreja Urminského, či Ondreja Jurašiho. „Každý rok chcem fanúšikom priniesť niečo nové. Po úspešnom Vianočnom turné s Máriou som sa rozhodol urobiť unplugged koncerty, kde základom kapely bude akustická gitara, vibrafón, perkusie a trúbka. Sám som bol prekvapený, koľko zaujímavých hudobných farieb toto zoskupenie ponúka,” prezradil.

Najväčšie Robove hity ako Hovorila po španielsky, Prší, Prílev energie a iné zaznejú v inej podobe, ako sme boli doposiaľ zvyknutí: ,,Treba to vidieť a počuť naživo. Unplugged koncerty vždy ukážu, kto je aký spevák a muzikant. Tu sa nemáte kde „skryť“,“ vysvetľuje.

„Dá sa povedať, že piesne budú znieť „potichu“, ale kvalitná pesnička znie dobre aj keď ju sprevádza iba gitara. Preto som vybral moje naj skladby a zatiaľ som veľmi spokojný s hudobným prevedením každej z nich. Samotným prekvapením budú interpretačné výkony muzikantov. Nehovoriac o plnosti zvuku,“ uzatvára rozhovor Robo Opatovský. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete