Elton John aj napriek 70tke na krku srší energiou. 
Twitter

Spevácka legenda Elton John je s hlavou v smútku!

06. marca 2017 16:14 / Zahraničný šoubiznis
Sedemdesiatročný spevák Elton John je aj napriek svojmu veku plný energie. Vydáva ďalšie albumy, koncertuje, avšak bojuje s jedným problémom. Jeho hudba sa totiž už v toľkej miere nehráva v rozhlasových staniciach v USA.

Ako prezradil vo svojej novej biografii s názvom Captain Fantastic, jedným z dôvodov je to, že je už starý: „Vo vašom živote príde čas, keď si musíte priznať, že vás už proste v USA v rádiu nebudú hrať, pretože ste starý. V hlavnom prúde je teraz populárna úplne iná hudba a s tým sa treba vyrovnať,“ prezradil Elton John vo svojej novej biografii Captain Fantastic.

Je pravdou, že Eltonove hity ako Your Song alebo Tiny Dancer sa ešte hrávajú, no jeho nový album mohli američania v rádiách počuť naposledy pred pätnástimi rokmi. Išlo o album Songs from the West Coast, ktoré obsahovali piesne I Want Love a This Train Don’t Stop There Anymore.

Je pravdou, že rádiá zvyknú hrávať nové, populárne hity, s čím sa tí starší, žiaľ, musia vyrovnať: „Ak sa dnes 17-ročného človeka opýtate na Madonnu, tak ho to nezaujíma. Časy sa proste zmenili, je to generačná vec,“ vyjadril sa k postoju rádií DJ Scott Mills. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete