Lucie má po svojom boku novú lásku. 
archív/ Lucie Bílá

Zlatá slávica Lucie Bílá má novú lásku: Jej kolega z divadla prehovoril o ich vzťahu!

06. marca 2017 14:21 / Slovenský šoubiznis
A je to vonku! Lucie Bílá po mesiacoch skrývania ukázala svojho nového priateľa. Tak, ako jej posledný partner Petr Makovička je od nej mladší. Dokonca výrazne mladší! Ale je to skutočný fešák...

Zlatá slávica v týchto dňoch vyšla s informáciou, že svoj status nezadanej ženy mení na “zadaná.” So svojim novým partnerom Radekom je vo vzťahu už istý čas a jej kolega z Karlínskeho divadla sa rozhodol prehovoriť: ,,On ju vozí do divadla, doprevádza. Je o 18 rokov mladší než Lucka. Spočiatku robil nejakú ochranku, teraz sa dokonca strieda s jej šoférom. Ona vedľa neho vyzerá šťastne a je vidieť, že má nový zmysel života,” prezradil.

Bílá sa tak po dvoch rokoch teší z novej lásky a na fotografii, ktorú zverejnila vyzerá skutočne šťatne: ,,Lucka nič nerieši. Je spokojná a šťastná teraz, a čo bude o rok, nerieši. Či s ním túži zostarnúť alebo si je vedomá, že je to len na pár mesiacov či rokov? O tom nepremýšľa. Povedala mi, že teraz jej je dobre a to je dôležité. Ona si zaslúži byť šťastná,” prezradil jej herecký a spevácky kolega z divadla. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete