Mirko sa po hrozivej autonehode pomaly zotavuje. 
Facebook/ DJ EKG

DJ EKG po hrozivej autonehode: Stal sa zázrak!

06. marca 2017 13:53 / Slovenský šoubiznis
Známy slovenský DJ Miroslav Ecker (33) alias DJ EKG mal koncom roka 2016 hrozivú autonehodu Na rýchlostnej ceste R1 do neho napálilo auto, ktoré išlo v protismere. Známy Slovák spoločne s jeho priateľkou a kamarátkou skončili v nemocnici, pričom sa museli podrobiť viacerým operáciám. Aj keď už od tejto udalosti prešli tri mesiace, DJ ešte stále nieje v poriadku a musí neustále podstupovať rôzne rehabilitácie.

Miro sedel v osudný deň v aute a namieril si to na vystúpenie do Banskej Bystrice, keď sa v protismere nečakane vyrútilo Audi A5, v ktorom sedel nebohý vodič Stanislav. Ten išiel viac ako desať kilometrov v protismere neďaleko Novej Bane. V krvi mu po pitve zistili celých 2,99 promile! Táto dopravná nehoda mohla skončiť tragicky pre všetkých, avšak v aute, v ktorom sedela trojčlenná posádka na čele s DJom, mala zdá sa, pri sebe všetkých svätých.

Aj keď EKG ležal dlhé mesiace v nemocnici, pomaly sa stavia na vlastné nohy a s následkami nehody bojuje najviac, ako môže: ,,Doktori vraveli pár mesiacov a keď som im oznámil, že na narodky budem stáť bez ničoho, povedali… jedine zázrak! A tak je! Pozdravujem z vlastných nôh.. PS: Mal som top lekárov a sestričky.. Ďakujem! Dlhá rehabilitačná cesta ešte, ale to dáme!” napísal. Optimistickému a stále vysmiatemu Mirkovi prajeme ešte veľa síl!  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete