Lucie Bílá žiari šťastím. 
Facebook

Fú, ten je ale sexy! Speváčka Lucie Bílá priznala vzťah. Pozrite, akého chlapa si nabalila!

06. marca 2017 07:18 / Zahraničný šoubiznis
Aj napriek tomu, že Lucie Bílá sa teší z úspechov v pracovnej oblasti, v tej súkromnej to nemala až také ružové, ako by možno chcela. Aj keď svoj čas venovala viacerým partnerom, ani s jedným jej to nevyšlo. Dnes sa už však po jej boku objavuje nový muž!

Zlatá slávica bola už dvakrát vydatá. Partnerský zväzok jej nevyšiel s hudobníkom Stanislavom Penkom a inak tomu nebolo ani po boku muzikanta Václava Bártu, ktorý bol od nej o štrnásť rokov mladší. Od roku 2015, kedy sa rozišla s priateľom Petrom Makovčíkom ju nebolo vídať so žiadnym chlapom. Po dvoch rokoch samoty ale priznala nového muža: ,,Áno, mením svoj status. Som zadaná,” napísala na svoj Facebook.

Zdá sa, že speváčka má slabosť na zajačikov. Jej nový partner Radek pracuje ako fitnes tréner a už na snímke vidno, že je o nej o pár rokov mladší: ,,Už sa to nedá držať veľmi v tajnosti, pretože nás stále niekto fotí. Ale je to veľmi krásne. Život je krásny, keď má človek lásku a on bol tak trpezlivý, že ma prehovoril. Ale trvalo mu to veľmi dlho. Som rada, že bol trpezlivý, lebo to stojí za to,” prezraadila. Ich spoločnú foto nájdete v galérii. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete