Koblížková má na ľudí zvláštnu požiadavku. 
Instagram

Zvláštne maniére priateľky Leoša Mareša: Chce finančne pomáhať psiemu útulku, ale jej podmienka vás poriadne zaskočí!

05. marca 2017 08:21 / Slovenský šoubiznis
Piateľka Leoša Mareša, modelka Monika Koblížková je zrejme rovnako zdatná obchodníčka so slávou, ako samotný Leoš. Aj keď chce darovať peniaze na dobrú vec, má zvláštnu podmienku. Tou sú lajky na sociálnych sieťach!

Koblížková na seba najnovšie upozornila prostredníctvom charity, na ktorú by mala prispievať z presvedčenia, nie kvôli obdivu. K jednej z fotografií napísala: ,,Dnes som plnila svoj sľub. Na základe vašich lajkov (celkom 24 479) k fotografii zo 29.1., ktoré sa vynásobili 2Kč, tak celková pomoc psiemu útulku v Kolíne činila 52 958 Kč. Po telefonickom dohovore s pani majiteľkou na tému čo najviac potrebujú, som dnes išla naúpiť krmivo, hračky a doviezla to na miesto. Návšteva bola úžasná a psíkovia skvelí. Proste super deň,” pochválila sa.

Aj napriek tomu, že si za tento počin vyslúžila od väčšiny slová chvály, objavili sa aj kritizujúce komentáre: ,, ...Buď pomôžem a nemusia o tom všetci vedieť, alebo sa na to radšej vykašlem. Ale ona je asi z tých, ktoré pomáhajú kvôli promu, nie kvôli presvedčeniu. To je škoda.” Nuž, na toto si musí vytvoriť názor každý sám... 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete