Vera Wisterová prežila ťažké chvíle! 
Facebook

Dráma v jednom z bratislavských hotelov! Vera Wisterová zažila ťažké chvíle!

04. marca 2017 10:44 / Slovenský šoubiznis
Ešte len prednedávnom obletela média informácia, že Vera Wisterová dala za svojim manželstvom definitívnu bodku. So svojim partnerom Jeremym Hulhsom zotrvala v manželskom zväzku šesť rokov.

Aj napriek tomu, že všetko nasvedčovalo tomu, že ryšavka tvorí s Jeremym harmonický pár, dnes je už všetko inak. Nielen že sú v rozvodovom konaní, ale čoskoro už bývalý muž robí Vere poriadne problémy! Svoje deti si chce osvojit a vziať do Izraela: ,,Vera je zničená. Rieši rozvod a aby toho nebolo málo, manžel jej má sťažovať vzniknutú situáciu. Synov si chce totiž zobrať k sebe do Izraela, no ona sa bojí, že ich už viac neuvidí. Niet sa ani čomu čudovať, veď takýchto prípadov bolo mnoho, že otec deti zo zahraničia matke už nevrátil,“ vyjadril sa zdroj portálu pluska.sk prenedávnom.

A aby toho nebolo málo, počas posledného februárového večera sa jeho mama v jednom z bratislavských hotelov v centre mesta rozhodla, že ich deti Harlowa a Thea nevydá Were z hotelovej izby,v ktorej sa spolu s nimi zamkla. Zasahovať musela dokonca polícia!

Prvotnú informáciu o udalosti priniesol portál pluska.sk, pre ktorý prehovorila aj samotná Vera: „Pre mňa je to celé veľmi bolestivé. Je to súkromná záležitosť a v prvom rade sa snažím ochrániť deti. Nemienim komentovať Jeremyho správanie a krivé obvinenia voči Michalovi, som len veľmi sklamaná, že nemyslí na naše deti a aký dosah má táto situácia na ne," reagovala Vera, ktorá bola bezpochyby z celej situácie šokovaná.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete