Vavrinčíková sa rozlúčila s kolegami. 
markiza.sk

Pre Vavrinčíkovú si v Teleráne pripravili prekvapenie! Pozrite aké!

04. marca 2017 08:48 / Slovenský šoubiznis
Sympatická rosnička Lenka Vavrinčíková čoskoro zasadne do moderátorského kresla Hlavných televíznych novín. Bude tak náhradou za tehotnú Zlaticu Puškárovú, ktorá čoskoro na svet privedie svojho druhého potomka.

Vavrinčíková sa vo štvrtkovom vydaní relácie Teleráno rozlúčila so svojimi kolegami. Tí ju počas vysielania prekvapili a zaobstarali jej darček v podobe žabiek, rosničiek, ktoré však neboli živé: ,,Sme na teba veľmi pyšní. Toto je tvoje posledné vysielanie v Teleráne, aj posledné Počasie, dá sa povedať, pretože tvoja kariéra sa posúva úplne iným smerom. Aby si pamätala na toto obdobie, ty si bola vždy taká rosnička,” odovzdal jej darček nateraz už bývalý kolega z rannej šou Roman Juraško.

Brunetka sa tak divákom v ranných hodinách neprihovorí. Vidieť ju budeme už čoskoro v hlavnom spravodajstve, kde si čoskoro zasadne aj snúbenec Adely Banášovej, Viktor Vincze. Dvojica mladých ľudí tak dostala ponuku, o ktorej sníva každý redaktor. Uvidíme teda, ako sa zhostia tejto určite neľahkej úlohy. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete