Barbora Balúchová má na krku dlhy! 
Facebook

Speváčka Barbora Balúchová si vyrobila dlhy! A to doslova!

04. marca 2017 08:39 / Slovenský šoubiznis
Ešte len pred pár týždňami speváčka Barbora Balúchová priviedla na svet syna lídrovi opozičnej strany Borisovi Kollárovi. Málokto však vedel, že Kollárova matka číslo deväť sa okrem spevu venovala aj svojmu podnikaniu. Vlastnila totiž salón krásy, ktorým si vyrobila akurát tak dlhy!

Salón krásy si zaobstarala v lukratívnej časti bratislavy, na Palisádach, avšak ako sama pred časom priznala, v tejto oblasti bola nováčikom: ,,Učím sa za pochodu, mám tam kozmetičku, pedikérku aj manikérku, všetko mladé dievčatá, ktoré už nejaké skúsenosti majú, no učia sa spolu so mnou.” Asi aj to sa odrazilo na nespokojnosti viacerých zákazníčok, ktoré ju v tom čase doslova zniesli pod čiernu zem: ,,Nebola som spokojná. Mala som popáleniny 1. stupňa, do týždňa boli chĺpky späť, bolesti som mala niekoľko dní. Už nikdy viac,” napísala pred rokom jedna zo zákazníčok komentár k salónu.

Balúchová sa časom musela so svojim podnikaním rozlúčiť, avšak spomienky naň jej ostali v podobe dlhov. Sociálnej poisťovni totiž vysí necelých 700 eur.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete