Lukáš Latinák oslávil štyridsiatku. 
Facebook/ Lukáš Latinák

Zaskočený Latinák! Jeho hereckí kolegovia ho doslova šokovali!

01. marca 2017 15:58 / Slovenský šoubiznis
Herec Lukáš Latinák sa do povedomia širšej verejnosti dostal najmä vďaka pôsobeniu v reklamných spotoch na jeden z bankových subjektov a taktiež stvárnením seriálových postáv televízie JOJ, z ktorých je asi najtypickejšia postava Karola Hurku v seriáli Profesionáli. Dlhú dobu taktiež pôsobil v šou Partička a mohli sme ho vidieť aj v relácii Kukátko. V súčasnosti hrá na doskách divadla Astorka, kde mu včera jeho hereckí kolegovia pripravili poriadne prekvapenie!

Latinák v utorok oslávil svoje okrúhle, štyridsiate narodeniny. V tento významný deň na neho nezabudli ani jeho hereckí kolegovia, ktorí mu pripravili skutočne originálny darček: ,,Včera som sa dožil vzácneho jubilea. Mám 40 rokov! Je to ako vstúpiť do klubu dospelých. Oslavu narodenín odkladám na krajšie počasie, ale kolegovia ma zaskočili. Boli pripravení s mega darom – dvere z Fabie! Astorka moja milovaná a všetci v dnešnom Višňovom sade, ďakujem! Nečakané zavŕšenie veľmi príjemného dňa,“ pochválil sa Latinák na svojej sociálnej sieti.

Okrem Marty Sládečkovej, Szidi Tobias, Zuzky Konečnej, Mira Nogu či Roba Jakaba hercovi zablahoželala aj naša tenistka Dominika Cibulková a na jeho profile sa hrnuli blahoželania aj zo strany jeho priateľov. Lukášovi prajeme všetko najlepšie aj my!  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete