Zuzana Plačková si kúpila nehnuteľnosť. 
Instagram

Playmate Zuzana Plačková: Pozrite, čoho sa vzdala!

27. februára 2017 07:41 / Slovenský šoubiznis
Bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise Zuzana Plačková sa v roku 2015 stala vydatou pani. Za manžela si vzala taxikára, Reného Strausza. Aj napriek tomu, že od svadby prešli už skoro dva roky, manželia doposiaľ nevlastnili spoločné hniezdočko lásky. Pred pár dňami sa to však zmenilo a z podnájmu si to zamieria do nového bytu!

,,Naskytla sa nám výhodná kúpa štvorizbového bytu v Bratislave a ani na sekundu sme nezaváhali. Konečne budeme vo svojom,” prezradila pre týždenník Šarm. Dvojicu tak momentálne čaká kopec starostí, pretože byt musí prejsť kompletnou rekonštrukciou: ,,Každá izba bude iná. Spálňu chcem v romantickom štýle, obývačka bude moderná so zrkadlovými stenami a so špeciálnou sedačkou, na ktorej nebude chýbať zamat. Kuchyňu som sa rozhodla mať v bielom lesku a urobia nám ju na mieru. Vlastne ako všetko v byte,” dodala.

Plačková mala v týchto dňoch odletieť do exotického Thajska, kde si mala užiť dovolenku, ktorú jej kúpil na Vianoce manžel. Obaja sa však rozhodli, že ju nechajú prepadnúť a peniaze radšej vrazia do novej nehnuteľnosti. Playmate sa tak prekvapivo vzdala oddychu, ktorý vymení za monterky. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete