Lionel Richie ruší koncertné turné! 
Instagram

Spevák Lionel Richie: Kvôli zdravotným problémom ruší koncertné turné!

26. februára 2017 19:20 / Zahraničný šoubiznis
Slávny soulový spevák, skladateľ a klavirista v jednej osobe Lionel Richie trpí zdravotnými problémami. Z tohto dôvodu je nútený odložiť severoamerické turné, ktoré dostalo názov All The Hits. Šesťdesiatsedemročný umelec o tom informoval tento piatok prostredníctvom sociálnej siete.

Šnúra koncertov All The Hits sa mala začať 15. marca 2017 v Baltimore, kde mala ako špeciálny hosť vystúpiť aj speváčka Mariah Carey. Všetkých tridsať vystúpení v mestách ako Chicago, Toronto, New York, Los Angeles či Dallas mal zakončiť koncom mája. Napokon sa však kvôli zdravotným problémom turné začne až v lete a presné termíny majú byť zverejnené budúci týždeň. Slávneho speváka podľa informácií trápi zdĺhavejší proces hojenia po operácii kolena, ktorú podstúpil minulý mesiac.

Linel Richie, ktorý má na konte štyri ceny Grammy, začal svoju kariéru v šesťdesiatych rokoch ako člen skupiny Commodores a v osemdesiatych rokoch sa vydal na sólovú dráhu. Už vtedy svojimi piesňami dosiahol výrazný úspech. Medzi jeho najznámejšie piesne patrí napríklad We Are The World. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete